Web Tasarım Hakkımızda

Bursa web tasarım firması olan Asr Bilişim hizmet verdiğimiz hosting, seo çalışmaları ve web hizmetlerinde amacımız daha iyi olmak ve sürekli yeni projeler geliştirmenin ve yeni çözümler üretmenin çalışmaları içerisindeyiz.

Web Tasarım KişiselFirmamız uzman ve deneyimli bilişim kadrosu ile web tasarım ve seo konusuna hâkim çalışanlarla sizlere hizmet vermektedir.

Asr Bilişim olarak bizler sizlere adeta bir rehber görevi sunarak hem bilgilenmenizi hem de tüm iş süresince sorunsuz bir şekilde geçmesini sağlama çabası içerisindeyiz.

Asr Bilişim olarak Bursa da görev yapmakta ve online olarak tüm sitelerinize destek ve servis hizmeti vermekteyiz.

Uzun yıllardır yapmış olduğumuz çalışmaların yanı sıra web tasarım sektöründeki yenilikleri takip ediyor ve hiçbir konudan geri planda kalmamaya çalışıyoruz.

Asr Bilişim olarak bizimle iletişime geçebilir ve web sitesiniz de yaşamış olduğunuz sorunlar hakkında bizlere ücretsiz danışabilirsiniz.

Amacımız işlerinizi kendi işlerimiz gibi görmek ve bütün çalışmalarımızda sizlere en uygun olanı sunmanın çabası içerisinde olmaktır.

Devamı...

Bursa web tasarım alanında yapmış olduğumuz çalışmalar ile piyasanın nabzını tutmakta başarılı çalışmalar ve sonuçlar ile sizlerin karşısına çıkmaktayız. Amacımız her zaman dolu dolu bir çalışma çıkarmak ve istenilenin daha fazlasını yaparak müşterilerimizi memnun etmektir. Her zaman mesleğine bağlı ve gelişmeleri takip eden bir firma olmaktır.

Sizlerde Asr bilişim olarak tüm web tasarım sorunlarınızda bizleri yanınızda bulacak ve yapılacak her çalışma ile daha iyi yerlere geleceksiniz.

Bursa web tasarım olarak her türlü yeni site kurulumu, site içi seo çalışmaları, hosting barındırmaları ve daha birçok alanda hizmetlerimize devam ediyoruz. Sizlerin gereksinimleri ve ihtiyaç duyduğunuz konularda ise destek vermeye devam ediyoruz.

Asr bilişim olarak web tasarım alanında kendimize kaliteyi ve güveni misyon edinmiş ve bu uğurda yaptığımız çalışmalar ile müşterilerimizin devamlı çalışma yaptığı bir firma olmaya gayret etmektedir.

Önemli olan sadece alınan işi yapıp teslim etmek değil, sonuna kadar her detayı ile ilgilenmek ve fazlası ile yardımcı olup siteye birşeyler daha katabilmektir.

bursa web tasarımBizler Bursa web tasarım firması olarak tüm Bursa’ya ve bunun yanı sıra tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

Yeni çıkan değişikler, Google dalgalanmaları ve birçok konuda birinci elden yardımcınız olacak ve gerekirse sizi sıfırdan başlayıp en üste taşımayı hedefliyor olacağız.

Var olan bir sitenizi güçlendirmek ya da yeni baştan bir site oluşturup onun üzerine emekler harcayıp en iyi yerlere getirmek. Her alanda da Bursa web tasarım olarak sizlerin yanında ve güven içinde hizmet vermekteyiz. Güven olmadan hiçbir çalışmanın olması mümkün değildir ve bizler sizlerin güveninizi asla kötü amaçlı kullanmayız.

Yaptırmak istediğiniz her türlü web çalışmalarınız için bizi tercih edebilir ve yapacağımız çalışmalar ile daha iyisini hak ettiğinizi göreceksiniz. Bir hayli karmaşık ve zor olan bu meslek grubu bizim gibi profesyonel bir ele teslim edin ve sizler arkanıza yaslanarak sadece başarıları izleyin. En etkin ve en başarılı çalışmalar bizim vizyonumuz haline gelmiş ve bunu da giderek ilerletme çabalarının içerisindeyiz.

Müşteri memnuniyeti : Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet verir.

Standart fiyat anlayışı : Hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik standart fiyat teklifleri hazırlamıştır. Standart ve şeffaf fiyat politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet eder.

Profesyonel Yaklaşım : Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemek.

Tasarım Anlayışımız : İşlevsel olanı estetikle bütünleştirmek.

Responsibility- Sorumlu Ve Şeffaf : Öz değerlerimize bağlı, müşterilerimize yakın, sosyal sorumluluk bilincine sahip.

Participation – Aktif Katılım : Müşterilerimize işlerinin tüm süreçlerinde katılım ve dinamik bir birliktelik.

Strategic Approach – Stratejik Yaklaşım : Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde kalıcı başarılar elde etmek.